Author: m***s
Date:
Review: Value for money: yes!!! Easy to wear: yes so easy!! Comfortable to wear: yes
顏色: 金色
Price: NT$276
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Silver |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2408062082889456 |
Author: m***s
Date:
Review: Value for money: yes!!! Easy to wear: yes so easy!! Comfortable to wear: yes
顏色: 金色
Author: s***e
Date:
Review: Value for money: Wow, just like the picture, colour and style are the same. Super soft tones of platinum are definitely a good wig result for the result of this provides an opportunity to model a gorgeous light blonde hair. ❤️ Easy to wear: SuSuper easy to slip on and off! Comfortable to wear: so comfy, I hope to buy again soon as it's time. Hairstyle Stylishness: Just like the picture!
顏色: 金色
Author: z***4
Date:
Review: Comfortable to wear: very bet and super bagay sakin parang fairy HAHAHHA
顏色: 金色
Author: f***l
Date:
Review: nice sya bagay sa anak ko
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.